$540.35
$578.11
Compare Price
You save
$37.76
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8101434
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8101434 Hose Assembly Pf Standard
Item:
#1476003
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101434 |
| Manufacturer Part # | 8101434 |
| Height | 3" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 2.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8101434 Hose Assembly Pf Standard
$540.35
$578.11
You save
$37.76
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101434 Hose Assembly Pf Standard
