$47.04
$48.85
Compare Price
You save
$1.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8101680
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8101680 Hose Oil Return 5/8"x 6 1/2"
Item:
#1178828
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101680 |
| Manufacturer Part # | 8101680 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8101680 Hose Oil Return 5/8"x 6 1/2"
$47.04
$48.85
You save
$1.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101680 Length 6-1/2", 165 Mm, Inlet 5/8" Flare, Outlet 5/8" Flare

