$216.48
$224.80
Compare Price
You save
$8.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8102052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8102052 Valve Drain 1 1/4" Npt
Item:
#1178812
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102052 |
| Manufacturer Part # | 8102052 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8102052 Valve Drain 1 1/4" Npt
$216.48
$224.80
You save
$8.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102052 Valve Drain 1 1/4" Npt

