$88.77
$94.97
Compare Price
You save
$6.20
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102270
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8102270 Tubing Oil Return Line Flare
Item:
#1259510
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102270 |
| Manufacturer Part # | 8102270 |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8102270 Tubing Oil Return Line Flare
$88.77
$94.97
You save
$6.20
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102270 Tubing Oil Return Line Flare