$359.38
$384.48
Compare Price
You save
$25.10
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8102797 Hose 48.0 X .500 Id
Item:
#1219238
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102797 |
| Manufacturer Part # | 8102797 |
| Height | 2.65" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8102797 Hose 48.0 X .500 Id
$359.38
$384.48
You save
$25.10
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102797 Hose 48.0 X .500 Id
