$578.49
$618.91
Compare Price
You save
$40.42
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8102911 Ring Kscf218 Hold Down
Item:
#1217980
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102911 |
| Manufacturer Part # | 8102911 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8102911 Ring Kscf218 Hold Down
$578.49
$618.91
You save
$40.42
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102911 Ring Kscf218 Hold Down