$161.31
$172.59
Compare Price
You save
$11.28
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8102954 Shaft Flex Thermotat Eur O Cf
Item:
#1224924
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102954 |
| Manufacturer Part # | 8102954 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8102954 Shaft Flex Thermotat Eur O Cf
$161.31
$172.59
You save
$11.28
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102954 Shaft Flex Thermotat Eur O Cf
