Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103011 Tubing Drain Valve Fron T 2424
Item:
#1229107
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103011 |
| Manufacturer Part # | 8103011 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103011 Tubing Drain Valve Fron T 2424