$47.51
$50.82
Compare Price
You save
$3.31
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103030 Spring Lh (re) Element Lift
Item:
#1224925
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103030 |
| Manufacturer Part # | 8103030 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8103030 Spring Lh (re) Element Lift
$47.51
$50.82
You save
$3.31
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103030 Spring Lh (re) Element Lift
