Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103328 Ring Hold Down Ycf118g
Item:
#1224610
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103328 |
| Manufacturer Part # | 8103328 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103328 Ring Hold Down Ycf118g
