Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103535 Screen Re Sfp Sana Grid Fltr
Item:
#1224727
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103535 |
| Manufacturer Part # | 8103535 |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103535 Screen Re Sfp Sana Grid Fltr
