Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103538 Screen Sana Grid Single Filter
Item:
#1224518
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103538 |
| Manufacturer Part # | 8103538 |
| Height | 0.7" |
| Width | 17" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103538 Screen Sana Grid Single Filter