$313.06
$334.92
Compare Price
You save
$21.86
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103663 Hose Lov Jib
Item:
#1224928
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103663 |
| Manufacturer Part # | 8103663 |
| Height | 2.35" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8103663 Hose Lov Jib
$313.06
$334.92
You save
$21.86
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103663 Hose Lov Jib
