$226.10
$241.89
Compare Price
You save
$15.79
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103754
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8103754 Valve 1/2 Npt Rotary Ac Tuator
Item:
#1224877
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103754 |
| Manufacturer Part # | 8103754 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8103754 Valve 1/2 Npt Rotary Ac Tuator
$226.10
$241.89
You save
$15.79
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103754 Valve 1/2 Npt Rotary Ac Tuator
