$44.77
$47.89
Compare Price
You save
$3.12
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8104341
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8104341 Handle Rear Oil Disposa L H55
Item:
#1224456
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8104341 |
| Manufacturer Part # | 8104341 |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8104341 Handle Rear Oil Disposa L H55
$44.77
$47.89
You save
$3.12
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8104341 Handle Rear Oil Disposa L H55