Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8104433
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8104433 Rack Mesh 1814 Gas/elec
Item:
#1220068
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8104433 |
| Manufacturer Part # | 8104433 |
| Height | 0.3" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8104433 Rack Mesh 1814 Gas/elec