$10.05
$10.75
Compare Price
You save
$0.70
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8110521 Kaowool Brd M .25x24x36
Item:
#1224384
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8110521 |
| Manufacturer Part # | 8110521 |
| Height | 0.25" |
| Width | 24" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8110521 Kaowool Brd M .25x24x36
$10.05
$10.75
You save
$0.70
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8110521 Kaowool Brd M .25x24x36
