$49.10/Foot
$52.53
Compare Price
You save
$3.43
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8111166
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8111166 Hose Silicone Braided . 25x.52
Item:
#1224385
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8111166 |
| Manufacturer Part # | 8111166 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8111166 Hose Silicone Braided . 25x.52
$49.10/Foot
$52.53
You save
$3.43
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8111166 Hose Silicone Braided . 25x.52
