$52.24
$54.25
Compare Price
You save
$2.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 812-1932
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 812-1932 120v Ce Thermcouple Assy
Item:
#1146544
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 812-1932 |
| Manufacturer Part # | 812-1932 |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 812-1932 120v Ce Thermcouple Assy
$52.24
$54.25
You save
$2.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 812-1932 120v Ce Thermcouple Assy

