Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 812-2298
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 812-2298 16.4x20.8 Grid Screen Sana
Item:
#1183774
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 812-2298 |
| Manufacturer Part # | 812-2298 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Weight | 5.6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 812-2298 16.4x20.8 Grid Screen Sana

