$248.78
$258.33
Compare Price
You save
$9.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 812-2301SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 812-2301SP Screen Filter 12"x 21" S/s
Item:
#1131198
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 812-2301SP |
| Manufacturer Part # | 812-2301SP |
| Height | 1.2" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 812-2301SP Screen Filter 12"x 21" S/s
$248.78
$258.33
You save
$9.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 812-2301SP Length 12", 305 Mm, Width 21", 533 Mm

