Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8120134 Kaowool 1/4 X 3 X 21 Pot Side
Item:
#1225091
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8120134 |
| Manufacturer Part # | 8120134 |
| Height | 1.55" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 2.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8120134 Kaowool 1/4 X 3 X 21 Pot Side
