$30.38
$32.48
Compare Price
You save
$2.10
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8120246
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8120246 Insulation Spngls 1x15x1 6.375
Item:
#1234928
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8120246 |
| Manufacturer Part # | 8120246 |
| Height | 1.5" |
| Width | 15.55" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8120246 Insulation Spngls 1x15x1 6.375
$30.38
$32.48
You save
$2.10
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8120246 Insulation Spngls 1x15x1 6.375
