Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8121047SP Insulation 48.0 Spagett I
Item:
#1224801
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8121047SP |
| Manufacturer Part # | 8121047SP |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8121047SP Insulation 48.0 Spagett I
