$19.05
$19.78
Compare Price
You save
$0.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 813-0022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 813-0022 1/2xclose Npt Bm Nppl
Item:
#1187177
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 813-0022 |
| Manufacturer Part # | 813-0022 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 813-0022 1/2xclose Npt Bm Nppl
$19.05
$19.78
You save
$0.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 813-0022 1/2xclose Npt Bm Nppl

