Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 813-0301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 813-0301 Mle 3/8x1/4nptx3/8 Tee Brass
Item:
#1187454
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 813-0301 |
| Manufacturer Part # | 813-0301 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 813-0301 Mle 3/8x1/4nptx3/8 Tee Brass

