$3.62
$3.86
Compare Price
You save
$0.24
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130036 Cplg Hlf 1/2npt X 3/4 B M
Item:
#1224734
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130036 |
| Manufacturer Part # | 8130036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Weight | 0.33 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130036 Cplg Hlf 1/2npt X 3/4 B M
$3.62
$3.86
You save
$0.24
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130036 Cplg Hlf 1/2npt X 3/4 B M