$7.07
$7.49
Compare Price
You save
$0.42
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130098 Nipple 1/2npt X 6.50 Bm
Item:
#1224747
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130098 |
| Manufacturer Part # | 8130098 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130098 Nipple 1/2npt X 6.50 Bm
$7.07
$7.49
You save
$0.42
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130098 Nipple 1/2npt X 6.50 Bm