$15.25
$16.31
Compare Price
You save
$1.06
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130314
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130314 Tee 1npt Bm
Item:
#1234676
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130314 |
| Manufacturer Part # | 8130314 |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130314 Tee 1npt Bm
$15.25
$16.31
You save
$1.06
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130314 Tee 1npt Bm