Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130354
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130354 Elbow 1/8x1/8tube Fttng Npt
Item:
#1187457
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130354 |
| Manufacturer Part # | 8130354 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130354 Elbow 1/8x1/8tube Fttng Npt
