Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8130396
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130396 Drain Sink
Item:
#1183203
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130396 |
| Manufacturer Part # | 8130396 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130396 Sink Drain, Frymaster 2836 W/o Float Switch 2836 With Float Switch, 8bc 8c 8sms Fp128 Fp128-136s Fp128-236s Fp136 Fp228, Fp236 Fp28 Fp36

