$10.00
$10.69
Compare Price
You save
$0.69
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130406
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130406 Cplg 1 1/4npsc X 2.00
Item:
#1272529
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130406 |
| Manufacturer Part # | 8130406 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130406 Cplg 1 1/4npsc X 2.00
$10.00
$10.69
You save
$0.69
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130406 Cplg 1 1/4npsc X 2.00
