$8.28
$8.86
Compare Price
You save
$0.58
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130502 El St 1/4npt 90deg Brs
Item:
#1224627
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130502 |
| Manufacturer Part # | 8130502 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130502 El St 1/4npt 90deg Brs
$8.28
$8.86
You save
$0.58
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130502 El St 1/4npt 90deg Brs