$20.46
$29.20
Compare Price
You save
$8.74
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster aftermarket .
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 8130669
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130669 Drain Nipple
Item:
#1150714
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130669 |
| Manufacturer Part # | 8130669 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 8130669 Drain Nipple
$20.46
$29.20
You save
$8.74
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130669 Drain Nipple
