$23.53
$25.17
Compare Price
You save
$1.64
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130761
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130761 Nipple 1/2npt X 5 S.s.
Item:
#1226506
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130761 |
| Manufacturer Part # | 8130761 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8130761 Nipple 1/2npt X 5 S.s.
$23.53
$25.17
You save
$1.64
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130761 Nipple 1/2npt X 5 S.s.