Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130883
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8130883 1 1/2npsm Barb Fitting 1 Hose
Item:
#1187181
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130883 |
| Manufacturer Part # | 8130883 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130883 1 1/2npsm Barb Fitting 1 Hose

