KitchenRestock.com is your trusted source for Dean aftermarket .
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 816-0021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 816-0021 Drain Gasket
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0021 |
| Manufacturer Part # | 816-0021 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0021 Cleanout Drain Gasket Gray Silicone 2" X 5" X 1/8" Thick, Frymaster Fryer Biph14 Fh150 Fm35 Fm45 Fmcfe Fmcfec, Fmh50 Fph150 Fph17sc Fph50 H14 H14sc H17 H17sc H22, H22sc J3f J65x Jcfx Kj3fc Mj35 Mj45 Mjcf Mjcfe, Mjcfec Mjh150 Mjh50 Mph14 Pro Series

