$5.25
$8.44
Compare Price
You save
$3.19
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean aftermarket .
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 816-0117PK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 816-0117PK Inner Pan O Ring
Item:
#1139838
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0117PK |
| Manufacturer Part # | 816-0117PK |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 816-0117PK Inner Pan O Ring
$5.25
$8.44
You save
$3.19
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0117PK Inner Pan O Ring

