$12.40
$12.87
Compare Price
You save
$0.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 816-0405
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 816-0405 Red Drn Handle Sleeve Plastic
Item:
#1187461
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0405 |
| Manufacturer Part # | 816-0405 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 816-0405 Red Drn Handle Sleeve Plastic
$12.40
$12.87
You save
$0.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0405 Red Drn Handle Sleeve Plastic

