Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 816-0561 Insulation Outer Front
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0561 |
| Manufacturer Part # | 816-0561 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0561 Outer Front Insulation, Frymaster Bih152 Bih252 Bih352 Bih452 Bih52 Bih552, Biph252/255 Biph352/355 Biph452/455 Biph52/55 Biph552, Fh150 Fmh50 Fph150 Fph350csd Fph50 Fpph355-sc, Fpph355blcsd Fpph355csd Fpph455-sc H50 H55 Jbih252, Mh152 Mh252 Mh352 Mh452 Mh52 Mh552 Mjh150 Mjh50, Mph152/155 Mph252/255 Mph352/355 Mph452/455 Mph52/55, Ph155csd
