$39.72
$105.84
Compare Price
You save
$66.12
(62%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 8160728
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8160728 Seal Pump (kit Haight)
Item:
#1132599
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8160728 |
| Manufacturer Part # | 8160728 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 8160728 Seal Pump (kit Haight)
$39.72
$105.84
You save
$66.12
(62%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8160728 Color Orange, Weight .06 Lb

