$41.89
$43.51
Compare Price
You save
$1.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8160852 Hose Drain Gsms Euro
Item:
#1226387
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8160852 |
| Manufacturer Part # | 8160852 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 17.05" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8160852 Hose Drain Gsms Euro
$41.89
$43.51
You save
$1.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8160852 Hose Drain Gsms Euro
