Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8160861
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8160861 Spacer Uhchd Molded Slo T
Item:
#1224930
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8160861 |
| Manufacturer Part # | 8160861 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8160861 Spacer Uhchd Molded Slo T
