Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 823-06932
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-06932 Arm Basket Lift (right)
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-06932 |
| Manufacturer Part # | 823-06932 |
| Height | 6" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-06932 Material Stainless Steel, Length 16 3/8", 416 Mm, Width 5", 127 Mm, Outer Diameter 9/16", 14 Mm

