$140.61
$146.01
Compare Price
You save
$5.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-0868
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 823-0868 Chamber Combustion Lt Side
Item:
#1132373
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-0868 |
| Manufacturer Part # | 823-0868 |
| Height | 5.1" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 2.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 823-0868 Chamber Combustion Lt Side
$140.61
$146.01
You save
$5.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-0868 Material Steel, Length 16 5/8", 422 Mm, Width 7 3/4", 197 Mm

