$151.54
$157.36
Compare Price
You save
$5.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-3142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 823-3142 Chamber Combustion Rt Side
Item:
#1131711
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-3142 |
| Manufacturer Part # | 823-3142 |
| Height | 4.05" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 823-3142 Chamber Combustion Rt Side
$151.54
$157.36
You save
$5.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-3142 Material Steel, Length 16 3/4", 425 Mm, Width 7 1/2", 191 Mm

