Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-3305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 823-3305 Outer Lf Fr Combustion
Item:
#1187467
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-3305 |
| Manufacturer Part # | 823-3305 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-3305 Outer Lf Fr Combustion

