$158.74
$164.83
Compare Price
You save
$6.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8230724
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8230724 Tube W/a Dv Long
Item:
#1225037
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8230724 |
| Manufacturer Part # | 8230724 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 3.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8230724 Tube W/a Dv Long
$158.74
$164.83
You save
$6.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8230724 Tube W/a Dv Long