Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8231538
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8231538 Valve 1/2 Ball Bif
Item:
#1186929
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8231538 |
| Manufacturer Part # | 8231538 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8231538 Valve 1/2 Ball Bif
