Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8231662
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8231662 Basket W/a Pasta 11.2x9 .57x13
Item:
#1226385
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8231662 |
| Manufacturer Part # | 8231662 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8231662 Basket W/a Pasta 11.2x9 .57x13